Bizden Haberler

DRYTÜRK İstanbul/Küçükçekmece şubesi yakında açılıyor

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK büyümeye devam ediyor. 

Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda Küçükçekmece/Tepeüstü şubemiz için çalışmalara başladık. Kısa bir süre içerisinde mağazamızın kuruluşunu tamamlayarak hizmete açacağız. İstanbul Avrupa yakasında açılacak bu ilk şubemiz için büyük heyecan duyuyoruz. Küçükçekmece halkı ile buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

DRYTÜRK Gümüşhane/Merkez şubesi yakında açılıyor

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK büyümeye devam ediyor. 

Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda Gümüşhane Merkez şubemiz için çalışmalara başladık. 

Kısa bir süre içerisinde mağazamızın kuruluşunu tamamlayarak hizmete açacağız. Gümüşhane halkını da ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile bir an önce tanıştırmak için büyük sabırsızlık içerisindeyiz.

DRYTÜRK İzmir/Tire şubesi yakında açılıyor

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK büyümeye devam ediyor. 

Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda İzmir'in Tire ilçesi şubemizi açmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Kısa bir süre içerisinde mağazamızın kuruluşunu tamamlayarak hizmete açacağız. Tire halkını ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile bir an önce tanıştırmak için büyük heyacan duyuyoruz.

Dry Clean Bank kuruldu

Türkiye'nin ilk ve tek yerli kuru temizleme makineleri imalatçısı Ruşen Makina, DRYTÜRK Kuru Temizleme mağazalar zincirinin ardından ikinci markası olarak Dry Clean Bank Kuru Temizleme mağazalar zinciri konseptini oluşturdu. 'Dünyanın kuru temizlemecisi' sloganıyla oluşturulan konsept ile yurt dışına da açılarak global ölçekli mağazalar zinciri oluşturulması hedefleniyor. Kuru temizleme bankası şeklinde kurulan konsept ile adına bağdaşır şekilde ileri düzeyde ayrıcalıklı hizmetler verilecek. Bütün kişisel giysilerin yanı sıra ev giysileri temizlik ve bakımı da yapılacak. Dry Clean Bank mağazaları tarafından verilecek hizmetler sayesinde müstakbel müşterilere konfor sağlanması ve daha çok zaman kazandırılması öngörülüyor. Bu konseptin ilk mağazası Batman'da açılacak.

DRYTÜRK web sitesi yenilendi

DRYTÜRK Kuru Temizleme web sitesi yeni yüzü ile yayına başladı.

Türkiye'nin kuru temizlemecisi sloganıyla hizmet veren DRYTÜRK, Türkiye geneline yayılmış geniş şube ağıyla yüksek kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

DRYTÜRK müşterileri, bölgelerindeki mağazayı arayıp evden alma ve adrese teslim hizmetinden ücretsiz faydalanabiliyor.

Bizden Haberlere Abone Olabilirsiniz

Çok özel ürünler, indirimler ve etkinliklerle ilgili olarak bizden haber almak için üye olun.