DRYTÜRK Haberleri

DRYTÜRK Sakarya/Sapanca/Kırkpınar şubesi yakında açılıyor

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK, büyümeye ve kapsama alanını genişletmeye devam ediyor. Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda DRYTÜRK Sapanca/Kırkpınar şubesini açmak için çalışmalara başladık. Mevcut Sakarya/Serdivan şubemizin ardından Sakarya'daki ikinci şubemizi Sapanca/Kırkpınar bölgesinde açacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu yeni şubemizin kurulumunu kısa sürede tamamlayarak hizmete açacağız. Sapanca halkının hizmetinde olmayı ve kendilerini DRYTÜRK'ün ayrıcalıkları ile buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. (25.hafta - 2018.Haziran)

Vodafone-DryTürk işbirliği kampanyası

Vodafone Drytürk kampanyası

Vodafone-DryTürk işbirliği ile Vofafone abonelerine DryTürk mağazalarında özel bir kampanya hazırlandı. Vodafone Red Business ve Esnaf aboneleri, DryTürk mağazalarında çok özel indirimler sizleri bekliyor. Vodafone aboneleri, en yakın DryTürk mağazasına giderek kampanyadan hemen yararlanabilirler. (15.hafta - 2018.Nisan)

DRYTÜRK Konya/Selçuklu/Yazır mağazası yakında açılıyor

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK büyümeye devam ediyor. Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda Konya'daki ilk mağazamız olacak Selçuklu/Yazır şubemizi açmak için çalışmalarımıza başladık. Kısa bir süre içerisinde mağazamızın kuruluşunu tamamlayarak hizmete açacağız. Konya halkını ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile bir an önce tanıştırmak için büyük sabırsızlık içerisindeyiz. (14.hafta - 2018.Nisan)

DRYTÜRK Trabzon/Merkez/Aydınlıkevler mağazası açıldı

Bir süre önce kurulum çalışmalarına başlanan DRYTÜRK Trabzon/Merkez/Aydınlıkevler mağazasının kurulumu tamamlanarak hizmete açıldı. Tranzon il merkezinde hizmete giren bu 4. mağazamızda her türlü kişisel giysilerin yanısıra her türlü ev giysileri için de modern kuru temizleme hizmetleri verilecek. Aydınlıkevler ve civar mahallelere adresten alma ve eve teslim hizmeti ücretsiz olarak sağlanacak. 

Mağazanın franchise işletmecisi olan genç girişimci Hakan Alpat, bir başka DRYTÜRK mağazasında uzun yıllar boyunca kuru temizleme ustası olarak çalışmakta iken kardeşi Hüseyin ile birlikte kendi işini kurmaya karar verdiğinde seçimi yine DRYTÜRK oldu. Alpat kardeşlere başarılar ve hayırlı işler diliyoruz. (13.hafta - 2018.Nisan) 

DRYTÜRK İstanbul/Küçükçekmece/Tepeüstü mağazası açıldı

 Bir süre önce kurulum çalışmalarına başlanan DRYTÜRK İstanbul/Küçükçekmece/Tepeüstü mağazasının kurulumu tamamlanarak hizmete açıldı. İstanbul Avrupa yakasında hizmete giren bu ilk mağazamızda her türlü kişisel giysilerin yanısıra her türlü ev giysileri için de modern kuru temizleme hizmetleri verilecek. Tepeüstü'ndeki bütün mahallere adresten alma ve eve teslim hizmeti ücretsiz olarak sağlanacak. Küçükçekmece halkını, ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile tanıştırmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Mağazanın franchise işletmecisi olan genç girişimci Erkan Erbaş'a ise başarılar ve hayırlı işler diliyoruz. (9.hafta - 2018.Mart) 

DRYTÜRK Trabzon/Merkez/Aydınlıkevler şubesi yakında açılıyor

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK büyümeye devam ediyor. 

Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda Trabzon'daki 4. mağazamız olacak Aydınlıkevler şubemizi açmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Kısa bir süre içerisinde mağazamızın kuruluşunu tamamlayarak hizmete açacağız. Trabzon Aydınlıkevler ve Yeşiltepe mahallesi halkını ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile bir an önce tanıştırmak için büyük heyecan duyuyoruz. (7.hafta - 2018.Şubat)

DRYTÜRK Gümüşhane/Merkez/İnönü mağazası açıldı

 Bir süre önce kurulum çalışmalarına başlanan DRYTÜRK Gümüşhane/İnönü mağazasının kurulumu tamamlanarak hizmete açıldı. Gümüşhane il merkezinde hizmete giren mağazada her türlü kişisel giysilerin yanısıra her türlü ev giysileri için de modern kuru temizleme hizmetleri verilecek. İl merkezinde adresten alma ve eve teslim hizmeti ücretsiz olarak sağlanacak. Gümüşhane halkını, ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile tanıştırmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Mağazanın franchise işletmecisi olan genç girişimci Miraç Şişman'a başarılar ve hayırlı işler diliyoruz. (6.hafta - 2018.Şubat) 

DRYTÜRK İzmir/Tire şubesi hizmete açıldı

Bir süre önce kurulum çalışmalarına başlanan DRYTÜRK İzmir/Tire mağazasının kurulumu tamamlanarak hizmete açıldı. Tire ilçe merkezinde hizmete giren mağazada her türlü kişisel giysilerin yanısıra her türlü ev giysileri için de modern kuru temizleme hizmetleri verilecek. İlçenin bütün mahallerine adresten alma ve eve teslim hizmeti ücretsiz olarak sağlanacak. Tire halkını, ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile tanıştırmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Mağazanın franchise işletmecisi olan genç girişimci Özgür Erişen'e ise başarılar ve hayırlı işler diliyoruz. (5.hafta - 2018.Şubat)

DRYTÜRK İstanbul/Küçükçekmece şubesi yakında açılıyor

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK büyümeye devam ediyor. 

Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda Küçükçekmece/Tepeüstü şubemiz için çalışmalara başladık. Kısa bir süre içerisinde mağazamızın kuruluşunu tamamlayarak hizmete açacağız. İstanbul Avrupa yakasında açılacak bu ilk şubemiz için büyük heyecan duyuyoruz. Küçükçekmece halkı ile buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. (4.hafta - 2018.Ocak)

DRYTÜRK Gümüşhane/Merkez şubesi yakında açılıyor

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK büyümeye devam ediyor. 

Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda Gümüşhane Merkez şubemiz için çalışmalara başladık. 

Kısa bir süre içerisinde mağazamızın kuruluşunu tamamlayarak hizmete açacağız. Gümüşhane halkını da ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile bir an önce tanıştırmak için büyük sabırsızlık içerisindeyiz. (2.hafta - 2018.Ocak)

DRYTÜRK İzmir/Tire şubesi yakında açılıyor

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK büyümeye devam ediyor. 

Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda İzmir'in Tire ilçesi şubemizi açmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Kısa bir süre içerisinde mağazamızın kuruluşunu tamamlayarak hizmete açacağız. Tire halkını ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile bir an önce tanıştırmak için büyük heyecan duyuyoruz. (1.hafta - 2018.Ocak)

Dry Clean Bank kuruldu

Türkiye'nin ilk ve tek yerli kuru temizleme makineleri imalatçısı Ruşen Makina, DRYTÜRK Kuru Temizleme mağazalar zincirinin ardından ikinci markası olarak Dry Clean Bank Kuru Temizleme mağazalar zinciri konseptini oluşturdu. 'Dünyanın kuru temizlemecisi' sloganıyla oluşturulan konsept ile yurt dışına da açılarak global ölçekli mağazalar zinciri oluşturulması hedefleniyor. Kuru temizleme bankası şeklinde kurulan konsept ile adına bağdaşır şekilde ileri düzeyde ayrıcalıklı hizmetler verilecek. Bütün kişisel giysilerin yanı sıra ev giysileri temizlik ve bakımı da yapılacak. Dry Clean Bank mağazaları tarafından verilecek hizmetler sayesinde müstakbel müşterilere konfor sağlanması ve daha çok zaman kazandırılması öngörülüyor. Bu konseptin ilk mağazası Batman'da açılacak. (1.hafta - 2018.Ocak)

DRYTÜRK web sitesi yenilendi

DRYTÜRK Kuru Temizleme web sitesi yeni yüzü ile yayına başladı.

Türkiye'nin kuru temizlemecisi sloganıyla hizmet veren DRYTÜRK, Türkiye geneline yayılmış geniş şube ağıyla yüksek kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

DRYTÜRK müşterileri, bölgelerindeki mağazayı arayıp evden alma ve adrese teslim hizmetinden ücretsiz faydalanabiliyor. (51.hafta - 2017.Aralık)

Bizden Haberlere Abone Olabilirsiniz

Çok özel ürünler, indirimler ve etkinliklerle ilgili olarak bizden haber almak için üye olun.