DRYTÜRK Haberleri

DRYTÜRK Kocaeli/Başiskele/Yuvacık şubesi hizmete açıldı

image1

DRYTÜRK Kocaeli/Başiskele/Yuvacık şubesi, Kasım ayı başında hizmete açıldı. Yuvacık çarşı bölgesinde yer alan mağaza Kocaeli'nde açılan ilk şube olma özelliğini taşıyor. Bu mağazamızda her türlü kişisel giysilerin yanı sıra her türlü ev giysilerinin de temizliği yapılacak. Mağazada adresten alma ve eve teslim hizmetleri ise ücretsiz olarak sağlanacak. Başiskele halkını, modern ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile buluşturmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Mağazanın franchise işletmecisi olan genç girişimci Ayşenur Acer'e başarılar ve hayırlı işler diliyoruz. (46.hafta - 2018.Kasım)

Yuvacık mağazaya git

DRYTÜRK Kocaeli/Başiskele/Yuvacık şubesi yakında açılıyor

image2

DRYTÜRK, büyümeye devam ediyor. Yakında Kocaeli/Başiskele/Yuvacık bölgesinde yeni açılacak olan şube ile kapsama alanımız bütün Marmara'yı kapsayacak şekilde genişlemiş olacak. Resimde boş hali görülen dükkanda, Yuvacık şubemizi açmak için çalışmalara başladık. Çok kısa sürede mağazamızın kurulumunu tamamlayarak Başiskele halkını yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetlerine kavuşturacağız. (40.hafta - 2018.Ekim)

DRYTÜRK, Bayim Olurmusun fuarına katıldı

image3

DRYTÜRK, 11-14.Ekim.2018 tarihlerinde Yeşilköy CNR Fuar Merkezinde düzenlenen 16. Franchising ve Markalı Bayilik Fuarına katıldı. Fuarın 5. holünde yer alan standımızda Türkiye'nin her yöresinden gelen ziyaretçiler ile buluştuk. Oldukça başarılı ve verimli geçen fuarda birçok yeni girişimci ile tanışma fırsatı bulduk. Bu fuardan aldığımız ivme ile büyümeye ve genişlemeye devam edeceğiz. Türkiye'nin her bögesine yayılmak ve Türkiye'nin her kişisine hizmet sunabilmek için bütün gücümüzle durmaksızın çalışacağız. Yakında buluşmak dileğiyle. (41.hafta - 2018.Ekim)

Bayim Olurmusun dergisinde Genel Müdürümüz Sayın Ferşat Ruşen'in röpörtajı yayınlandı

image4

23 Eylül'den itibaren tüm Türkiye'deki gazete ve dergi satış noktalarında Para Dergisi ile birlikte satışa sunulan Bayim Olurmusun dergisinde Genel Müdürümüz Sayın Ferşat Ruşen ile yapılan röpörtaj yayınlandı. Derginin '5 yıl içerisinde sektörünüz hakkındaki öngörüleriniz nelerdir' şeklindeki sorusunu şöyle yanıtladı; 'Türkiye'de kuru temizlemenin henüz yeterince kullanılmadığını düşünmekteyiz. Bu bakımdan sektörün gelişmeye ve büyümeye açık olduğunu düşünüyoruz. Kuru temizleme sektörünün, orta ve uzun vadede her ailenin bütçesinden pay ayırdığı bir sektöre dönüşeceğini değerlendiriyoruz. Dolayısı ile kuru temizleme sektörü her zaman için yatırım yapılabilir bir alandır. Yatırımın geri dönüşü oldukça kısadır ve riski en düşük olan sektörler arasında yer almaktadır. Unutmayınız ki 'kirli giysiler kriz dinlemez'. Hergün milyonlarca insan giysilerini kuru temizlemecilere taşımaktadır. Hergün tonlarca giysi 'yalnızca kuru temizleme ile temizlenir' etiketi ile üretilmektedir. (39.hafta - 2018.Eylül)

Bayim Olurmusun dergisini incele

DRYTÜRK Konya/Selçuklu/Yazır şubesi hizmete açıldı

image5

DRYTÜRK Konya/Selçuklu/Yazır şubesi, planlandığı şekilde Eylül ayının başında hizmete açıldı. Natura Park çarşısında açılan mağaza Konya'daki ilk şubemiz olacak. Bu mağazamızda her türlü kişisel giysilerin yanı sıra her türlü ev giysilerinin temizliği de yapılacak. Özellikle stor perde temizliği hususunda Konya'da ilk ve tek olarak tam otomatik makine ile temizlik hizmeti verilecek. Adresten alma ve eve teslim hizmetleri ise ücretsiz sunulacak. Konya halkını kaliteli ve modern DRYTÜRK hizmetleri ile buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Mağazanın franchise işletmecisi olan genç girişimci Raziye Gültekin Aktaş'a başarılar ve hayırlı işler diliyoruz. (37.hafta - 2018.Eylül)

Konya Yazır mağazaya git

DRYTÜRK, Bayim Olurmusun fuarına katılıyor

image6

DRYTÜRK, bu yıl da Bayim Olurmusun fuarına katılacak. 16. Franchising ve Markalı Bayilik Bayilik Fuarı, 11-14.Ekim.2018 tarihlerinde İstanbul/Yeşilköy CNR/Expo fuar merkezinde düzenlenecek. DRYTÜRK standı 5.Hall de yer alacak. Herkesi fuar standımızı ziyarete davet ediyoruz. Kendi işini kurmak isteyen girişimciler ile fuar da görüşmeyi diliyoruz. (20.hafta - 2018.Mayıs)

DRYTÜRK Antalya/Alanya/Mahmutlar şubesi yakında açılıyor

image7

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK, büyümeye ve kapsama alanını genişletme hususunda bir adım daha attı. Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda DRYTÜRK Alanya/Mahmutlar şubesini açmak için çalışmalara başladık. Mevcut Antalya/Doğuyaka şubemizin ardından Antalya ilindeki ikinci şubemizi Alanya/Mahmutlar beldesinde açacak olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu yeni şubemizin kurulumunu kısa sürede tamamlayarak hizmete açacağız. Mahmutlar halkının hizmetinde olmayı ve kendilerini DRYTÜRK'ün ayrıcalıklı hizmetleri ile tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz. (31.hafta - 2018.Temmuz)

DRYTÜRK Amasya/Merkez/Şeyhcui mağazası hizmete açıldı

image8

Kısa bir süre önce kurulum çalışmalarına başlanan DRYTÜRK Amasya/Merkez/Şeyhcui mağazası hizmete açıldı. Akbilek köprüsü mevkisinde yer alan mağazada her türlü kişisel giysilerin yanı sıra her türlü ev giysileri temizliği de yapılacak. Amasya'daki bu ilk şubemizi açmaktan ve Amasya halkına hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Şubemizden adresten alma ve eve teslim hizmeti ücretsiz olarak sunulacak.

Mağazanın franchise işletmecisi olan genç girişimci Akif Ergen ile ortağı Cem Tugay'a başarılar ve hayırlı işler diliyoruz. (36.hafta - 2018.Eylül)

Amasya Şeyhcui mağazaya git

DRYTÜRK Amasya/Şeyhcui şubesi yakında açılıyor

image9

DRYTÜRK kapsama alanını genişletme ve büyüme atağını sürdürüyor. Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda, DRYTÜRK Şeyhcui/Amasya şubesini açmak için çalışmalara başladık. Şehzadeler kenti Amasya'da ilk şubemizi açacak olmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz. Bu yeni şubemizin kurulumunu kısa süre içerisinde tamamlayarak hizmete açacağız. Amasya halkını, ayrıcalıklı DRYTÜRK hizmetlerine bir an önce kavuşturmayı diliyoruz. (33.hafta - 2018.Ağustos)

DRYTÜRK Sakarya/Sapanca/Kırkpınar mağazası hizmete açıldı

image10

Bir süre önce kurulum çalışmalarına başlanan DRYTÜRK Sakarya/Sapanca/Kırkpınar mağazasının kurulumu tamamlanarak hizmete açıldı. Sakarya ilinde ikinci ve Sapanca bölgesinde ise ilk olarak hizmete giren bu mağazamızda her türlü kişisel giysilerin yanısıra her türlü ev giysileri için de modern kuru temizleme hizmetleri verilecek. Sapanca Kırkpınar'daki bütün mahallere adresten alma ve eve teslim hizmeti ücretsiz olarak sağlanacak. Sapanca Kırkpınar halkını, ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile tanıştırmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Mağazanın franchise işletmecisi olan genç girişimci Müge Güngen'e ise başarılar ve hayırlı işler diliyoruz. (30.hafta - 2018.Temmuz) 

Sapanca Kırkpınar mağazaya git

DRYTÜRK Sakarya/Sapanca/Kırkpınar şubesi yakında açılıyor

image11

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK, büyümeye ve kapsama alanını genişletmeye devam ediyor. Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda DRYTÜRK Sapanca/Kırkpınar şubesini açmak için çalışmalara başladık. Mevcut Sakarya/Serdivan şubemizin ardından Sakarya'daki ikinci şubemizi Sapanca/Kırkpınar bölgesinde açacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu yeni şubemizin kurulumunu kısa sürede tamamlayarak hizmete açacağız. Sapanca halkının hizmetinde olmayı ve kendilerini DRYTÜRK'ün ayrıcalıkları ile buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. (25.hafta - 2018.Haziran)

DRYTÜRK Konya/Selçuklu/Yazır mağazası yakında açılıyor

image12

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK büyümeye devam ediyor. Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda Konya'daki ilk mağazamız olacak Selçuklu/Yazır şubemizi açmak için çalışmalarımıza başladık. Kısa bir süre içerisinde mağazamızın kuruluşunu tamamlayarak hizmete açacağız. Konya halkını ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile bir an önce tanıştırmak için büyük sabırsızlık içerisindeyiz. (14.hafta - 2018.Nisan)

Vodafone-DryTürk işbirliği kampanyası

Vodafone Drytürk kampanyası

Vodafone-DryTürk işbirliği ile Vofafone abonelerine DryTürk mağazalarında özel bir kampanya hazırlandı. Vodafone Red Business ve Esnaf aboneleri, DryTürk mağazalarında çok özel indirimler sizleri bekliyor. Vodafone aboneleri, en yakın DryTürk mağazasına giderek kampanyadan hemen yararlanabilirler. (15.hafta - 2018.Nisan)

Vodafone kampanyasını incele

DRYTÜRK Trabzon/Merkez/Aydınlıkevler mağazası açıldı

image13

Bir süre önce kurulum çalışmalarına başlanan DRYTÜRK Trabzon/Merkez/Aydınlıkevler mağazasının kurulumu tamamlanarak hizmete açıldı. Tranzon il merkezinde hizmete giren bu 4. mağazamızda her türlü kişisel giysilerin yanısıra her türlü ev giysileri için de modern kuru temizleme hizmetleri verilecek. Aydınlıkevler ve civar mahallelere adresten alma ve eve teslim hizmeti ücretsiz olarak sağlanacak. 

Mağazanın franchise işletmecisi olan genç girişimci Hakan Alpat, bir başka DRYTÜRK mağazasında uzun yıllar boyunca kuru temizleme ustası olarak çalışmakta iken kardeşi Hüseyin ile birlikte kendi işini kurmaya karar verdiğinde seçimi yine DRYTÜRK oldu. Alpat kardeşlere başarılar ve hayırlı işler diliyoruz. (13.hafta - 2018.Nisan) 

Aydınlıkevler mağazaya git

DRYTÜRK Trabzon/Merkez/Aydınlıkevler şubesi yakında açılıyor

image14

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK büyümeye devam ediyor. 

Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda Trabzon'daki 4. mağazamız olacak Aydınlıkevler şubemizi açmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Kısa bir süre içerisinde mağazamızın kuruluşunu tamamlayarak hizmete açacağız. Trabzon Aydınlıkevler ve Yeşiltepe mahallesi halkını ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile bir an önce tanıştırmak için büyük heyecan duyuyoruz. (7.hafta - 2018.Şubat)

DRYTÜRK İstanbul/Küçükçekmece/Tepeüstü mağazası açıldı

image15

 Bir süre önce kurulum çalışmalarına başlanan DRYTÜRK İstanbul/Küçükçekmece/Tepeüstü mağazasının kurulumu tamamlanarak hizmete açıldı. İstanbul Avrupa yakasında hizmete giren bu ilk mağazamızda her türlü kişisel giysilerin yanısıra her türlü ev giysileri için de modern kuru temizleme hizmetleri verilecek. Tepeüstü'ndeki bütün mahallere adresten alma ve eve teslim hizmeti ücretsiz olarak sağlanacak. Küçükçekmece halkını, ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile tanıştırmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Mağazanın franchise işletmecisi olan genç girişimci Erkan Erbaş'a ise başarılar ve hayırlı işler diliyoruz. (9.hafta - 2018.Mart) 

Küçükçekmece Tepeüstü mağazaya git

DRYTÜRK Gümüşhane/Merkez/İnönü mağazası açıldı

image16

 Bir süre önce kurulum çalışmalarına başlanan DRYTÜRK Gümüşhane/İnönü mağazasının kurulumu tamamlanarak hizmete açıldı. Gümüşhane il merkezinde hizmete giren mağazada her türlü kişisel giysilerin yanısıra her türlü ev giysileri için de modern kuru temizleme hizmetleri verilecek. İl merkezinde adresten alma ve eve teslim hizmeti ücretsiz olarak sağlanacak. Gümüşhane halkını, ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile tanıştırmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Mağazanın franchise işletmecisi olan genç girişimci Miraç Şişman'a başarılar ve hayırlı işler diliyoruz. (6.hafta - 2018.Şubat) 

Gümüşhane/İnönü mağazaya git

DRYTÜRK İstanbul/Küçükçekmece şubesi yakında açılıyor

image17

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK büyümeye devam ediyor. 

Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda Küçükçekmece/Tepeüstü şubemiz için çalışmalara başladık. Kısa bir süre içerisinde mağazamızın kuruluşunu tamamlayarak hizmete açacağız. İstanbul Avrupa yakasında açılacak bu ilk şubemiz için büyük heyecan duyuyoruz. Küçükçekmece halkı ile buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. (4.hafta - 2018.Ocak)

DRYTÜRK Gümüşhane/Merkez şubesi yakında açılıyor

image18

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK büyümeye devam ediyor. 

Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda Gümüşhane Merkez şubemiz için çalışmalara başladık. 

Kısa bir süre içerisinde mağazamızın kuruluşunu tamamlayarak hizmete açacağız. Gümüşhane halkını da ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile bir an önce tanıştırmak için büyük sabırsızlık içerisindeyiz. (2.hafta - 2018.Ocak)

DRYTÜRK İzmir/Tire şubesi hizmete açıldı

image19

Bir süre önce kurulum çalışmalarına başlanan DRYTÜRK İzmir/Tire mağazasının kurulumu tamamlanarak hizmete açıldı. Tire ilçe merkezinde hizmete giren mağazada her türlü kişisel giysilerin yanısıra her türlü ev giysileri için de modern kuru temizleme hizmetleri verilecek. İlçenin bütün mahallerine adresten alma ve eve teslim hizmeti ücretsiz olarak sağlanacak. Tire halkını, ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile tanıştırmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Mağazanın franchise işletmecisi olan genç girişimci Özgür Erişen'e ise başarılar ve hayırlı işler diliyoruz. (5.hafta - 2018.Şubat)

Tire mağazaya git

DRYTÜRK İzmir/Tire şubesi yakında açılıyor

image20

Türkiye'nin kuru temizlemecisi DRYTÜRK büyümeye devam ediyor. 

Resimde mevcut boş hali görülen dükkanda İzmir'in Tire ilçesi şubemizi açmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Kısa bir süre içerisinde mağazamızın kuruluşunu tamamlayarak hizmete açacağız. Tire halkını ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli DRYTÜRK hizmetleri ile bir an önce tanıştırmak için büyük heyecan duyuyoruz. (1.hafta - 2018.Ocak)

Dry Clean Bank kuruldu

image21

Türkiye'nin ilk ve tek yerli kuru temizleme makineleri imalatçısı Ruşen Makina, DRYTÜRK Kuru Temizleme mağazalar zincirinin ardından ikinci markası olarak Dry Clean Bank Kuru Temizleme mağazalar zinciri konseptini oluşturdu. 'Dünyanın kuru temizlemecisi' sloganıyla oluşturulan konsept ile yurt dışına da açılarak global ölçekli mağazalar zinciri oluşturulması hedefleniyor. Kuru temizleme bankası şeklinde kurulan konsept ile adına bağdaşır şekilde ileri düzeyde ayrıcalıklı hizmetler verilecek. Bütün kişisel giysilerin yanı sıra ev giysileri temizlik ve bakımı da yapılacak. Dry Clean Bank mağazaları tarafından verilecek hizmetler sayesinde müstakbel müşterilere konfor sağlanması ve daha çok zaman kazandırılması öngörülüyor. Bu konseptin ilk mağazası Batman'da açılacak. (1.hafta - 2018.Ocak)

Dry Clean Bank'ı ziyaret et

DRYTÜRK web sitesi yenilendi

image22

DRYTÜRK Kuru Temizleme web sitesi yeni yüzü ile yayına başladı.

Türkiye'nin kuru temizlemecisi sloganıyla hizmet veren DRYTÜRK, Türkiye geneline yayılmış geniş şube ağıyla yüksek kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

DRYTÜRK müşterileri, bölgelerindeki mağazayı arayıp evden alma ve adrese teslim hizmetinden ücretsiz faydalanabiliyor. (51.hafta - 2017.Aralık)

Bizden Haberlere Abone Olabilirsiniz

Çok özel ürünler, indirimler ve etkinliklerle ilgili olarak bizden haber almak için üye olun.