Hakkımızda

Türkiye'nin kuru temizlemecisi

DryTürk Türkiye'nin kuru temizlemecisi olarak yüksek kaliteli hizmet verir

  DRYTÜRK, Türkiye'nin en iyi kuru temizleme markası olarak yüksek kaliteli kuru temizleme hizmetlerine ülke genelinde herkesin kolaylıkla erişebilmesini amaç edinmiştir. Türkiye'nin en iyi kuru temizleme şirketi olan DRYTÜRK tarafından verilen hizmetler hakkındaki daha ayrıntılı bilgilere bu sitenin Hizmetlerimiz sayfasından erişebilirsiniz. 

Hizmetlerimize bakın

Kendi işinizi kurabilirsiniz

DryTürk franchising bayilik ile kendi işinizi kurun

 DRYTÜRK Franchising Programı, sizleri kendi işinizi kurmaya davet ediyor. DRYTÜRK bayisi olarak düşük yatırım ile yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Franchise bayilik, imkan ve destekleri hakkındaki ayrıntılı bilgilere web sitemizin Franchising sayfasından erişebilirsiniz. 

franchısıng inceleyin

İlk ve tek yerli makine imalatçısı

ilk ve tek yerli kuru temizleme makinesi

  DRYTÜRK Kuru Temizleme, 1984 yılından beri endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makineleri alanında faaliyet gösteren Ruşen Makina tarafından kurulmuştur. Ruşen Makina, Türkiye'nin ilk ve tek yerli kuru temizleme makineleri üreticisidir. Ruşen Makina hakkındaki daha ayrıntılı bilgiler için lütfen firmanın web sitesini ziyaret ediniz. 

Ruşen Makina'ya gidin

DRYTÜRK Reklam Filmi Video

 DRYTÜRK Kuru Temizleme Balikesir mağazasının tanıtımına ilişkin bu harika  videoyu izleyebilirsiniz. 

DRYTÜRK Franchising Video

 DRYTÜRK Kuru Temizleme Genel Müdürü Sayın Ferşat Ruşen'in franchise bayilik hakkındaki muhteşem TV röpörtaj filmini buradan izleyebilirsiniz. 

DRYTÜRK İşletmecisi Video

 DRYTÜRK Kuru Temizleme Erzurum/Yakutiye şubesinin kadın girişimci işletmecisi Deniz Temiz hanımefendinin başarı hikayesini buradan izleyebilirsiniz. 

DRYTÜRK Mağaza Video

DRYTÜRK Küçükçekmece/Tepeüstü mağazamızın hazırladığı CEKET isimli bu video mükemmel.

DRYTÜRK Mağaza Video

DRYTÜRK Küçükçekmece/Tepeüstü mağazamızın hazırladığı bu ÜTÜ isimli videosu bir harika.